Dantų implantacija

Implantacijos metu atkuriami vienas, keli ar net visi prarasti dantys. Ši procedūra gali būti taikoma bet kokio amžiaus pacientams su susiformavusiu žandikauliu - nuo 18 metų amžiaus.

Dantų plombavimas

Dantų plombavimas sustabdo ėduonies plitimą į gilesniuosius danties audinius, atkuria prarastą anatominę formą ir estetinį vaizdą bei funkciją.

Profesionali burnos higiena

Ši procedūra atliekama 1 arba 2 kartus per metus padeda sumažinti riziką susirgti dantų ir dantenų ligomis. Profesionalios burnos higienos metu ultragarso skaleriu, kiuretėmis bei "air flow" sistema pašalinamos dantų apnašos, akmenys, nupoliruojami dantys, protezai bei plombų paviršiai.

Dantų balinimas

Atliekamas tiek suaugusiems, tiek vaikams - esant dideliems karieso pažeidimams, danties skilimams ar lūžiams, audinių ligoms, neišdygusių dantų komplikacijoms.

Periodontologinis gydymas

Tai audinių aplink dantį gydymas, reikalingas, esant dantenų uždegimui, tinimui, kraujavimui ar danties klibėjimui. Dėl negydyto periodontito dažniausiai reikalingas dantų kiuretažas ar net dantų pašalinimas.

Dantų rovimas

Kabinete atliekamas dantų balinimas užtrunka apie 1,5 valandos ir yra saugus bei greitas būdas susigrąžinti dantų baltumą. Pasirinkus dantų balinimą kapomis - pagaminamos kapos, į kurias dedama balinanti medžiaga. Šiuo būdu dantys balinami lėčiau, palyginus su kitais balinimo būdais ir užtrunka apie 10 dienų.

Paslaugos

Dantų ir implantų protezavimas

Protezavimas padeda atstatyti prarastus dantis ar net dantų eiles. Šiandieninės modernios gaminimo technologijos gali pasiūlyti įvairius protezavimo būdus - tvirtinamus ant implantų, fiksuotus - vainikėlius ir tiltelius, pagamintus iš metalo keramikos, bemetalės keramikos, cirkonio oksido keramikos, nuimamus protezus ar mikroprotezus : įklotus, užklotus, laminates.

Estetinis plombavimas

Kai dantys pažeisti ėduonies, traumų ar nudilę, taikomas estetinis dantų plombavimas. Atsižvelgus į paciento nusiskundimus dėl netaisyklingos dantų formos, spalvos, tarpų tarp jų - natūralūs dantų audiniai ir funkcija atkuriama estetiniu ir funkciniu dantų plombavimu.

Kanalų gydymas mikroskopu

Kai danties kanalas infekuojasi, jame prasideda uždegiminiai procesai. Tuomet pradeda varginti stiprus danties skausmas, sustiprėjantis vakarais ar naktimis. Esant lėtiniam uždegimo procesui - gali skausmo ir nesijausti, infekcija gali išplisti ir susiformuoti pūlinys. Uždegimui gydyti reikalingas danties šaknų kanalų gydymas mikroskopu.